Nowe mieszkanie do wykończenia, gotowe do odbioru 745884

Ulubione

Dane

  • Aktualizacja:
  • 14 marca, 2024

Informacje

Jeśli marzysz o własnym, atrakcyjnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy Państwu możliwość nabycia dwupokojowego mieszkania o wyjątkowym metrażu w nowo powstającym osiedlu Ursus Vita, realizowanym przez renomowanego dewelopera Dantex. Ursus to miejsce pełne potencjału inwestycyjnego, a nasze mieszkania to okazja nabycia nowego mieszkania bez czekania, ponieważ budynek został już ukończony.

Mieszkanie:

Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, salonu, kuchni oraz łazienki. Istnieje także możliwość połączenia salonu z kuchnią, tworząc tym samym jeszcze bardziej funkcjonalną przestrzeń. Dodatkowym atutem każdego lokalu jest balkon, zapewniający miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Nasza inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem budynku. Przed nim przewidziana jest strefa relaksu, gdzie znajdziecie Państwo tężnię, ławki oraz miejsce na leżaki – to idealne miejsce na chwilę odpoczynku w otoczeniu zieleni. Dla wygody mieszkańców przewidzieliśmy także wózkownie i rowerownie. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, co oznacza wygodny dostęp do sklepów i innych usług bez wychodzenia z osiedla.

Lokalizacja:

Mieszkanie usytuowane jest w dynamicznie rozwijającym się Ursusie, w sąsiedztwie nowoczesnych inwestycji. Oznacza to bliskość do różnorodnych sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. W okolicy znajdują się m.in. sklep Lidl oraz centrum handlowe Factory Ursus. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 25 minut samochodem i około 30 minut komunikacją miejską. Bliskość stacji PKP zapewnia szybki dostęp do różnych części miasta i poza Warszawę.

Inwestycja z perspektywą wzrostu wartości:

Nieruchomość nie tylko spełni Państwa potrzeby mieszkalne, ale również stanowi doskonałą inwestycję. Ursus to jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, co gwarantuje wzrost wartości nieruchomości w przyszłości.

Jeśli marzysz o własnym miejscu postojowym w garażu podziemnym, to mamy dla Ciebie atrakcyjną opcję za 45 000 zł.

Nasza oferta to wyjątkowa okazja, więc nie przegap szansy na swoje wymarzone mieszkanie w Ursusie!

Zapraszamy do kontaktu i oględzin – to niepowtarzalna okazja, która może spełnić Twoje marzenia o komfortowym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji.

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Pierwotny

Cena: 689000.00 PLN

Powierzchnia: 49.40 m2

Lokalizacja: Warszawa Herbu Oksza

Ofertę przygotował:
Sylwia Hińcz
Email: sylwia.hincz@housebook3d.pl
Nr telefonu: 517 203 986


Numer oferty: 23373

Compare Listings