HOUSEBOOK

Proste umieszczenie Modelu

Tworzymy najlepszą jakość wirtualnych spacerów 3D, a zarazem prostotę obsługi i dostosowania do każdej strony interetowej.

Wystarczy wkleić link, który otrzymają państwo po wykonaniu modelu, na swoją stronę bez zbędnych wtyczek.
24

Funkcje

Każdy wirtualny spacer 3D jest wzbogacany i ożywiany w postaci Housetagów.

Możemy opisywać dzięki nim wnętrze, wrzucać zdjęcia, filmy, linki prowadzące do naszej strony, produktów, które chcemy sprzedać. Naszą technologię nazywamy interaktywną stroną internetową w postaci modelu 3D Twojego biznesu.

3D / VR DLA KAŻDEGO BIZNSESU

Podążamy za trendami. Dajemy możliwość dla każdego ujawnienia wnętrza swojego biznesu, nieruchomości, czy nawet jachtów, samochodów i innych rzeczy w postaci modelu 3D i wirtualnego spaceru 3D.

Branża 3D/VR jest w tym momencie w fazie rozwoju i naszą misją jest pomóc przenieść swoje wnętrze do internetu.

SOCIALMEDIA

Facebook, Twitter i inne portale społecznościowe są miejscami gdzie zwracamy uwagę naszych klientów.

Dodaj do swojego Fanpaga zdjęcia w technologii 360 stopni i przyciągnij uwagę swoich obserwatorów, oraz pozyskaj nową grupę klientów.

GOOGLE STREETVIEW

Nasza wyjątkowa technologia jest rekomendowana i wspierana również przez Google Street View.

Oprócz innowacyjnego wirtualnego spaceru 3D, stworzymy dla Państwa możliwość umieszczenia biznesu na mapie gogle i teraz każdy na świecie będzie mógł odwiedzić Państwa wnętrze z każdego miejsca na świecie.

MOBILNOŚĆ

Prostota, jakość i kombatybilność.
Tworzone przez naszą firmę wirtualne spacery 3D są przystosowane do każdego urządzenia na świecie bez dodatkowych aplikacji, czy wtyczek.
Nie ważne, czy używasz laptopa, telefon, czy tablet, każdy będzie mógł z przyjemnością podziwać wnętrze Twojego biznesu.